• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Kurumumuzda Resmi ve Gönüllü Stajer
Kabul Edilmemektedir.
Çocuklara Yönelik Psikolojik Danışmanlık
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Aile Danışmanlığı ve Çift Danışmanlığı
Uygulanan Testler ?????????

ANASAYFA

Bütün kapıların kapalı olduğuna inandığınızda dahi "unutulmuş" bir kapı vardır. 


Empati Aile Danışma Merkezi , 05.04.2010 yılında  açılmış olup Eylül 2011 de Aile ve Sosyal Politikalar İl müdürlüğünden alınan ruhsatla Aydın Merkez de faaliyet gösteren tek Özel Aile Danışma Merkezidir.

   Emapti Aile Danışma Merkezi ; Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı , Evlilik ve Çift Danışmanlığı , Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı , Kurumsal Danışmanlık, Psikolojik Ölçme Değerlendirme , Eğitim ve Seminer Hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır.

Ekibimiz ; Aile ve Çift Terapisi Danışmanlığı , Bilişsel Davranışçı Terapi , Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi ve Oyun Terapisi gibi alanlarda yoğun eğitimlerden geçmiş psikologdan oluşmaktadır.

Ekibimiz ; Alanında söz sahibi yerli ve yabancı uzmanlardan almış oldukları eğitimler ile sürekli kendilerini yenilemeye ve Aydın da yenilikçi Psikolojik hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz ;

Amacımız Sadece Ruhsal Sorunları olan kişiler için değil ; ihtiyacı olan her birey , Aile ve Kurum için ulaşılabilir uygun maliyetli ve kaliteli Psikolojik hizmet sunmaktır.

Empati Aile DanışmanlığıKasım ayı boyunca danışmanlığımızın belirlediği günde ön görüşme ücretsiz yapılacaktır. Bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz!

0256 212 63 53