• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

HAKKIMIZDAEmpati Psikolojik Hizmetler; Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı, Çift ve Evlilik Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı, Kurumsal Danışmanlık, Psikolojik Ölçme Değerlendirme, Eğitim ve Seminer Hizmetleri alanlarında hizmet sunmaktadır.

Empati, uzman kadrosu ile Aydın Merkez de Özel Psikolojik Danışma Merkezidir.

Ekibimiz, Aile ve Çift Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi ve Oyun Terapisi gibi alanlarda yoğun eğitimlerden geçmiş psikologdan oluşmaktadır. Ekibimiz, alanında söz sahibi yerli ve yabancı uzmanlardan aldıkları eğitimler ile sürekli olarak kendini yenilemeye ve Aydın’da yenilikçi psikolojik hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Amacımız sadece “ruhsal rahatsızlığı” olan kişiler için değil; ihtiyacı olan her birey, aile ve kurum için ulaşılabilir, uygun maliyetli ve kaliteli psikolojik hizmet sunmaktır. Aydın da psikolog ve psikolojik destek denildiğinde akla gelen ilk kurum olmak başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Empati , kuruluşundan itibaren psikolojik hizmetleri, “özel muayenehane” veya klinik hizmetinden çok, kurumsal bir yapıda sunulan profesyonel hizmetler olarak görmüştür. Bu sebeple sürekli kendini geliştiren, hizmet yelpazesini ve kullanılan teknikler havuzunu sürekli arttıran bir kurum olarak yapılanmıştır.

Değerlerimiz

• Bilimsellik

Empati, sadece bilimselliği kanıtlanmış yöntemleri kullanır. Bilimselliği tartışmalı yöntemler, popüler bile olsalar, Empati yöntem havuzunda yer alamazlar.

• Mesleki Etik

Psikoloji bilimi, oldukça hassas olan insan psikolojisi ile uğraştığından, etik ilkelere bağlılık hem danışanlarımızın hem de uzmanlarımızın ruh sağlıklarını korumak açısından vazgeçilmez bir ilkedir. Gerekli görüldüğü takdirde Başta Psikiyatri olmak üzere Nöroloji ve Tıp Uzmanlarından Destek alınması için hastalarımız yönlendirilmektedir.

• Gizlilik

Empati Psikolojik Hizmetlerde danışanlarımızın gizliliğini korumak için özel çaba sarf ederiz. Adli durumlar, intihar riski veya başkasına zarar verme durumları dışında, danışanımızın izni olmadan hiçbir bilgi, hiçbir amaç ile bir başkasıyla paylaşılmaz.

• İnsancıllık (Hümanizm)

Yaptığımız işin sadece bir ticaret olmadığını ve insani yanının ağırlığını asla unutmayız.

NOT: Merkezimiz 04.09.2012 Tarih ve 28401 Sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Gerçek Kişiler ve Özel Hukuk Tüzel Kişileri İle Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca Açılacak Aile Danışma Merkezi Yönetmeliği Çerçevesinde Aie Ve Bireylere Psiko-Sosyal Destek verilmekte olup Tedavi ve tıbbi müdahale gerektiren durumlarda, danışanlarımız Psikiyatriste yada ilgili Sağlık Merkezlerinde ki Hekimlere yönlendirilmektedir.